Catechisten
Karien en Koen bij hun groepje

 

Groep 1: Karien en Koen

Karien Deroo - Koen Messelier

Telefoon 056 37 17 91

Mobiel 0486 64 66 90

koen-messelier@telenet.be

Ten huize op zaterdag,14 u

 

 

Groep 3 + 10: Karen en Hans

 

Karen Devroe - Hans Van Hove

Telefoon 056 25 37 70

Mobiel 0472 63 09 25

karen.devroe@kerkinkuurne.be

Ten huize op woensdag, 14 u

en op donderdag, 16.30 u

 

 

 

Groep 5: Alexandra en Hannes

Alexandra Strobbe - Hannes Baekelandt

Mobiel 0475 33 75 96

alexandra.strobbe@molenland.be

Ten huize op zaterdag, 10 u

 

 

 

Groep 7: Lieve

 

Lieve Deroo

Mobiel 0472 96 37 70

lieve.deroo1@gmail.com

Ten huize op woensdag, 14 u

 

Groep 9: Fabienne en Bernard

 

Fabienne Decoutere

Mobiel 0474 75 47 37

fabienne.decoutere@gmail.com

Bernard Marchau

0497 61 67 67

bernard.hannelore@telenet.be

Ten huize op zaterdag, 10.30 u

 

 

Groep 2: Darline en Filiep

 

Darline Houfflyn - Filiep Depoortere

Telefoon 056 72 70 89

bakkerij.sint-pieter@telenet.be

Ten huize op donderdag,18 u

 

 

 

Groep 4: Leen en Geert

Leen Defever - Geert Lesage

Telefoon 056 29 60 05

Mobiel 0476 67 63 86

g.lesage@interdio.be

Ten huize op zaterdag,10.30 u

 

 

Groep 6: Els en Eddy

 

Els Viaene - Eddy Teerlynck

Telefoon 056 72 75 15

els.viaene@vika.be

Ten huize op dinsdag,19 u

 

 

Groep 8: Barbara en Vincent

 

Barbara Derumeaux - Vincent Declerck

Mobiel 0468 42 80 09

declerck_derumeaux@hotmail.com

Ten huize op vrijdag, 18 u

 

made with one.com